Locatie:

Zonnebeekseweg 227, 8900 Ieper

Professionele uitvoering

Top team

Actie 6%

*Voor snelle beslisser

Home

GRATIS
PRIJS OFFERTE

6% Actie voor degenen die vastbesloten zijn - binnen 7 dagen na het aanbod

12 jaar
ervaring

Gegarandeerd werk Gekwalificeerd personeel

20

years
Experience

WHY CHOOSE US

Our Professional Maid Services

We are a team of professional and skilled experts in all domestic spheres. We offer range of service with any household needs:

Greate Technology

Delivery on time

Certified Enginners

Best Branding

Home Maintenace

He found himself transformed in his bed into a horrible vermin. He lay on his armour-like back, Sed ut unde omnis natus error sit lorem voluptatem doloremque.

EPDM CONSTRUCT

DAKWERKEN

EPDM Construct, gevestigd te Ieper, is gespecialeerd in alle soorten dakwerken en dit zowel hellende daken als platte daken. Ook voor isolatiewerken, dakgootbekledingen, enz bent u bij ons het juiste adres. EPDM Construct staat garant voor een uiterst vakkundige uitvoering van elk werk, dit met materialen van de hoogste kwaliteit en aan een eerlijke prijs.

Een tevreden klant is voor ons van het grootste belang, wij plaatsen altijd de klanttevredenheid op de eerste plaats! 

Vertrouw op kwaliteit en ervaring: EPDM Construct!

Bezoek

1.

Offerte

2.

Uitvoering

3.

EPDM CONSTRUCT

ONZE DIENSTEN

Als uw dak meer dan 20 jaar oud is, is het misschien tijd om na te denken over een dakrenovatie. Sommige daken moeten al na enkele jaren worden vervangen, terwijl andere tientallen jaren meegaan. Maar leeftijd is niet de enige factor die bepaalt of uw dak gerenoveerd moet worden.

EPDM Construct maakt platte daken die duurzaam en betrouwbaar zijn en een uiterst lange levensduur hebben.

EPDM Construct is de beste partner voor al uw bouwprojecten, altijd de beste prijs-kwaliteitverhouding

U zoekt een gespecialiseerde firma voor uw dak? EPDM Construct levert altijd kwaliteit en service aan betaalbare prijzen!

Geisoleerde oplossing voor dag licht binnen U huis.

Voor het isoleren van uw dak, zolder of zoldervloer bent u bij EPDM Construct aan het juiste adres.

Thermowood is goed bestand tegen vocht en daarom vooral geschikt voor buitentoepassingen zoals terrasbeplanking, gevelbekleding en tuinafscheidingen

Zoekt u een dakgootbekleding met een perfecte afwerking? Eén adres: EPDM Construct!

Opinies

Wat onze klanten zeggen

Stefan Vanhaeke
Stefan Vanhaeke
2022-06-18
Kan enkel maar positieve feedback geven. Vanaf het eerste contact tot eindfactuur is alles vlot en correct verlopen. De prijs van de offerte is ook effectief de afrekening geweest, desondanks een paar kleine onverwachte zaken die ze gewoon aangepast hebben. Er is tijdens de werken een extra aanpassing gebeurd op mijn vraag en dat is zeer snel uitgevoerd. Er werd correcte info en advies gegeven. Er was ook een heel klein euvel dat niet rechtstreeks door hen werd veroorzaakt maar werd ook zonder enig probleem hersteld. Dus correcte prijs, communicatie, afstemming en harde werkers die mooi werk hebben afgeleverd. Wat ook voor mij een pluspunt is, was het feit dat de harde werkers op het einde van de dag alles piekfijn achter hebben gelaten. Alles werd netjes geveegd, inclusief zolderverdieping na verwijderen veluxramen. Ook de tuin werd grondig gecheckt op mogelijk afval. Samengevat : ik kan dit bedrijf zeker aanraden ! Mijn buurman heeft ondertussen ook al beroep gedaan op deze firma.
Klaas Ennaert
Klaas Ennaert
2022-05-26
Via Google bij dit bedrijf terecht gekomen voor het isoleren van onze zolder. Er zat slechts een dikke week tussen offerte, uitvoering werken en aanvraag premie. Ze kwamen snel langs voor het oplaken van de offerte, werken werden geschat op 2 à 3 dagen. Na goedkeuring offerte kreeg ik bij het eerste voorspelde regenweer reeds de vraag of ze mijn zolder mochten komen isoleren. Op 1 dag werkten ze met 4 man door tot deze af was. Ze lieten ook alles netjes achter. Heel proper werk! Nog voor ze hun betaling kregen namen ze al contact met me op ivm tevredenheid en voor het indienen van mijn isolatiepremie. Top dus!
Lyntje
Lyntje
2021-11-25
Chris Hoste
Chris Hoste
2021-10-17
EPDM construct heeft mijn dak geïsoleerd , onderdak vernieuwd, nieuwe pannen en 2 dakvensters geplaatst. Ik ben heel tevreden. Voor iedereen die op zoek is naar een goede firma voor dakwerken , zoek niet verder bij EPDM zit je goed. Ik spreek uit ervaring.
Sherlyn Herman
Sherlyn Herman
2021-10-15
Super vriendelijk goede kwaliteit en werk goed uitgevoerd Zeker een aanrader!!
marian houart
marian houart
2021-10-15
Serafien Vandermaes
Serafien Vandermaes
2021-05-18
chocostef1
chocostef1
2020-06-15
Tomasz Brudnicki
Tomasz Brudnicki
2020-06-15
Dakwerken Construct
Dakwerken Construct
2020-06-14

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse

Hoe kunnen wij U helpen?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DANE TECHNICZNE

Model AUX-09F2HAUX-12F2HAUX-18F2HAUX-24F2H
Wydajność chłodnicza[kW]2,70 (0,60 – 3,80)3,50 (0,80 – 4,10)5,10 (1,30 – 5,30)6,70 (1,80 – 7,40)
Wydajność grzewcza[kW]2,90 (0,80 – 4,20)3,80 (1,00 – 4,20)5,10 (1,30 – 5,50)7,20 (1,80 – 8,20)
Zasilanie [V~,Hz,Ph]220-240, 50, 1220-240, 50, 1220-240, 50, 1220-240, 50, 1
Prąd roboczy Chłodzenie[A]3,85,6710
Ogrzewanie[A]4,14,969,5
Zużycie energiiChłodzenie[W]800118015202200
Ogrzewanie[W]850110014002200
Maksymalny pobór prądu[A]9,59,5916
Maksymalny pobór mocy[W]1900190019003400
SEER /SCOP [W/W]6,2 / 5,166,19 / 5,206,60 / 5,306,53 / 5,27
Klasa efektywności energetycznejChłodzenie A++A++A++A++
Ogrzewanie A+A+A+A+
Jednostka wewnętrzna AUX-09F2H/IAUX-12F2H/IAUX-18F2H/IAUX-24F2H/I
Przepływ powietrza[m3/h]6006008501300
Poziom ciśnienia akustycznego[dB(A)]32/29/26/22/2034/30/28/23/2040/32/29/26/2238/35/32/30/23
Poziom mocy akustycznej[dB(A)]41/37/33/29/2242/38/35/32/2746/42/38/34/2646/42/39/35/25
Wymiary jednostki wewnętrznej[mm]750 x 285 x 200750 x 285 x 200900 x 310 x 2251082 x 330 x 233
 [kg]88,51114
Jednostka zewnętrzna AUX-09F2H/OAUX-12F2H/OAUX-18F2H/OAUX-24F2H/O
 Typ R32R32R32R32
Czynnik chłodniczyNapełnienie fabryczne (do 5 m)[g]5605608001300
Dodatkowe napełnienie[g/m]15152525
Poziom ciśnienia akustycznego[dB(A)]40424343
Poziom mocy akustycznej[dB(A)]61626266
Wymiary jednostki zewnętrznej[mm]705 x 530 x 279705 x 530 x 279715 x 537 x 280900 x 700 x 350
Masa jednostki zewnętrznej[kg]22,522,52539
Zakres pracy (temperatura zewn.)Chłodzenie[°C]-10-10-10-10
Ogrzewanie[°C]-20-20-20-20

 

FUNKCJE FREEDOM PLUS

klimatyzator aux
Czynnik chłodniczy R32
klimatyzator aux
Technologia inwerterowa
klimatyzator aux
Wbudowany moduł WiFi
klimatyzator aux
Automatyczny restart
klimatyzator aux
Tryb TURBO
klimatyzator aux
Szybkie chłodzenie / ogrzewanie
klimatyzator aux
Programator czasowy 24H
klimatyzator aux
Samooczyszczanie
klimatyzator aux
Tryb pracy nocnej
klimatyzator aux
Inteligentne odszranianie
klimatyzator aux
Filtr o strukturze plastra miodu
klimatyzator aux
Filtr antybakteryjny
klimatyzator aux
Jonizator powietrza
klimatyzator aux
Wyświetlacz LED
klimatyzator aux
Funkcja I FEEL
klimatyzator aux
Funkcja Anti‑Cold‑Air
klimatyzator aux
Funkcja Anti‑Fungus
klimatyzator aux
Dwustronne odprowadzenie skroplin
klimatyzator aux
Łopatki z aluminium hydrofitowego
klimatyzator aux
Pionowy ruch żaluzji
klimatyzator aux
Poziomy ruch żaluzji
klimatyzator aux
Funkcja nawiewu 4D
klimatyzator aux
Funkcja autodiagnostyki
klimatyzator aux
Tryb czuwania “Standby”
klimatyzator aux
Antykorozyjna obudowa jednostki zewnętrznej
klimatyzator aux
Silne odwilżanie
klimatyzator aux
Super EMC
klimatyzator aux
Podświetlany sterownik bezprzewodowy
klimatyzator aux
Tryb chłodzenia
klimatyzator aux
Tryb ogrzewania
klimatyzator aux
Grzanie przy -20oC
klimatyzator aux
Tryb wentylatora
klimatyzator aux
Tryb osuszania
klimatyzator aux
Tryb automatyczny